Bliźniacze kolczyki soutache /Twin jewellery

Jeśli chodzi o moje rękodzieło to rzadko mi się zdarza ale zdarza szyć „bliżniaki” . Czyli o tym jak kolor wpływa na wygląd końcowy pracy. Tym razem poszalałam i kolczyki soutache należą do jednej rodziny. Centralny element to w obu przypadkach kaboszony z czeskiego ręcznie robionego szkła. Zmiana kolorystyki sznurków soutache i kuleczek z onyksów i czarnych nefrytów na perełki Swarovski dała efekt odmienny. I to własnie w rękodziele jest świetne! Masz pewność, że żadna inna dama nie będzie mieć biżuterii takiej jak Twoja . To nie masówka w 1234567890 egzemplarzach a praca dla Ciebie i dokładnie w Twojej kolorystyce . A pomyśl tylko, że zmieniasz jeszcze kształt kaboszona (elementu głównego) i….? Kolczyki soutache będą zupełnie inne. A wzór jest mojego autorstwa jak praktycznie wszystko co szyję.(jeśli szyję coś wg pomysłu innej sutaszystki wyraźnie to zaznaczam). No więc jak? kolor ma znaczenie czy nie?

kolcztki soutache lawendowe kolczyki soutache różowe

**
I rarely happen to embroider twin- jewellery. Some information about how colour influences the end result. In both cases the cenral element constitutes a handmade cabochon of Czech glass. By changing the colour scheme of soutache strings, replacing balls of onyx and nephrite with Swarovski beads, I managed to reach varied effects. That’s what I love about handicraft and think to be beautiful! You may always feel sure that no other woman will wear the same jewellery as yours. It doesn’t belong to mass-production, where everything is identical. Everything is different and has its own charm. You may be sure that the jewellery, its colour and everything else is designed specially for you. Try to imagine one more change- of a cabochone, which comprises the main element.
The project is mine, as virtually everything I make. If it occurs that I dare copy some project, I always make it clear about who the author is.
So…? Does the colour matter or … not much?

Reklamy

2 responses to “Bliźniacze kolczyki soutache /Twin jewellery

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: