Bransoletka soutache z kryształkami – Glamorous crystals

Leopold Tyrmand powiedział kiedyś, że „elegancja to nie to samo, co kosztowne naśladownictwo bieżącej mody, że elegancja to własne sympatie, uwydatnione w dobrze dobranym do własnej osoby ubraniu.”

Czy to znaczy że nie ma biżuterii, ubioru czy stylu uniwersalnego? Nie wiem, ale maleńkie detale potrafią sprawić że ten sam wzór wygląda zupełnie inaczej (co odnosi się do wszystkiego od małej czarnej aż do sutaszu włącznie)

Wzór tej bransoletki soutache z kryształkami już znacie, ale tu, w innym zestawie kolorystycznym pokazuje swoje nowe odcienie. Może o tym nie wiecie ale wzór bransoletki to mój pomysł. Prosta i delikatna – i widzę że coraz częściej kopiowana (nie wiem czy się cieszyć czy ubolewać). Myślę że ta wersja sutaszki wygląda bardziej „wieczorowo” niż poprzednia mimo iż użyte kolory są bardziej odważne. Do wykończenia wykorzystałam zapięcia magnetyczne – są proste do użycia (nawet jedną ręką) a jednocześnie pewne i mocne. Do kompletu uszyłam kolczyki z kryształami z efektem AB, dwustronne, efektowne a jednocześnie bardzo proste. Bransoletka soutache (tu zobaczycie jej złotą wersję) jest na szczupłą rączkę ale mogę zawsze stworzyć inną w technice soutache na zamówienie;)

soutache bransoletka fioletowa Bransoletka soutache fioletowa sutasz kolczyki fioletowe z kryształkami Swarovski bransoletka soutache Swarovski

 eng.

This project you already know, but I think that it looks completely different in this colour scheme. I would call it as a type of evening jewellery.  I used mangnetic fasteners, they are easy to clasp (you can do it even by one hand) and simultaneously solid and strong. I have also embroidered earrings, which form a set with the bracelet. I used gorgeous crystals with AB effect. They are reversible, glam and simultaneously very simple. Bracelet is made for a person who has a slim wrist.

Jeśli podoba Ci się moja biżuteria albo chciałbyś ją zamówić zapraszam do zostawiania komentarzy albo kontaktu za pośrednictwem facebooka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: