Bursztynowy naszyjnik handmade

Ten komplet jest efektem moich pierwszych prób wykonywania biżuterii metodą „ukośnikową”. Składa się z bursztynowego naszyjnika hand made i bransoletki hand made. Upamiętnia on moje liczne upadki i powstania podczas nauki nowej techniki.  Zamierzeniem było wykonanie drobnego, ukośnego wzorka. Efekt który możecie zobaczyć na zdjęciu, efekt jest bardzo delikatny co pokazuje że przede mną jeszcze wiele pracy. Mam nadzieję że kolejne ukośniki będą lepsze jednakże mimo że nie jestem w pełni usatysfakcjonowana, wciąż napawa mnie on dumą i wzbudza pewną nutkę sentymentu, kiedy na niego patrzę. Obecnie robienie biżuterii tą metodą nie jest już aż tak uciążliwe jak uprzednio, a i nawet udaje mi się wykonać pewne proste wzorki. Może i nie jestem (jeszcze) tak dobra jak Elena Orlowski (i pewnie długo jeszcze nie będę), ale od czegoś trzeba w końcu zacząć!

eng.

This set is an effect of all my attempts to learn how to make jewellery with ‘backlash’ technique. (I am not sure of how to call this technique in English) It memorialises my numerous ups and downs during learning the new technique. My target was to make a fine, transverse pattern. The effect that is shown in the picture, belongs to less or more successful, depending on the observer’s taste. I am not fully satisfied with the effect; however it still elates me and makes me feel sentimental, when I look at this set. At present, making jewellery with this technique is not as oppressive as before, and I am even able to make some simple patterns. Maybe I am not as good as Elena Orlowski (and surely will not be for a long time), however, I must begin with something…

Złoty naszyjnik hand made Złoty naszyjnik hand made Złoty naszyjnik hand made

Jeśli podoba wam się naszyjnik znajdziecie go na stronie mojego sklepu którego link znajdziecie po prawej:)  Bransoletkę natomiast mogę zrobić na zamówienie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: